Kariera wystawowa nie jest w żadnym stopniu potrzebna psu do szczęśliwego życia, bo psu przed wszystkim potrzebny jest własny dom i kochająca go "dwunożna" rodzina. Występy na wystawach pomagają jednak prowadzić właściwą "politykę hodowlaną", a także przynoszą wiele radości i powodów do dumy. Dlatego bardzo doceniam i dziękuję wszystkim właścicielom Uszaków, którzy poświęcają swój czas, żeby z nami w tej zabawie uczestniczyć. Spotkania na wystawach zawsze są dla nas wielką przyjemnością. Mam nadzieję, że dla Was też. Dziękuję Wam ogromnie!

W ciągu kilku zaledwie lat istnienia Uszaki zgromadziły całkiem imponująca kolekcję wystawowych zwycięstw, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że psów mamy mało, a w większości są to psy jeszcze bardzo młode.

I tak Uszaki mogą się pochwalić Zwycięzcami Specjalistycznej Wystawy Corgi (BISS) Zwycięzcami Klubu Corgi i Młodzieżowymi Zwycięzcami Klubu Corgi w Polsce, Finlandii, Estonii, Szwajcarii, Czechach, Mołdawii, na Słowacji, na Łotwie i na Litwie, Zwycięstwem Europy, Młodzieżowym Zwycięstwem Europy, Młodzieżowym Zwycięstwem Europy Środkowej i Wschodniej, Młodzieżowym V-ce Zwycięstwem Świata.

Uszaki były też wielokrotnie Best In Show Baby (Najlepszy "Bejbik" Wystawy), Best In Show Puppy (Najlepsze Szczenię Wystawy) i Best In Show Junior (Najlepszy Junior Wystawy) na wystawach wszystkich ras i wystawach klubowych corgi, Best In Show , Best In Show2 i Best In Show4 w konkurencji Par Hodowlanych, Zwycięzcami Grupy I (BOG) i Zwycięzcami Grupy I Juniorów (BOG Junior), wielokrotnie zajmowały też pozycje lokatowe na wyborach najpiękniejszego psa grupy I.

Mają też na koncie rozliczne tytuły Interchampiona, Młodzieżowego Championa i Championa Polski, Finlandii, Szwecji, Estonii, Łotwy, Litwy, Rosji, Słowacji, Słowenii, Białorusi, Kazachstanu, Mołdawii, Rumunii, Norwegii i Krajów Nordyckich, Grand Championa Rumunii, jak również Zwycięzcy i Młodzieżowego Zwycięzcy Polski, Finlandii, Szwecji, Litwy, Krajów Nordyckich, Krajów Nadbałtyckich i Mołdawii.

Pomniejszych tytułów, Zwycięstw w Rasie, Zwycięstw Młodzieży czy też Najlepszych Szczeniaczków w Rasie było tyle, że nie sposób ich zliczyć, tak samo jak różnych CWC-ów, CAC-ów, CC-ów czy innych CACIB-ów.

Natomiast, na Wystawach Klubowych Corgi w 2007, 2008 i 2009 Uszaki zostały uznane Najlepszą Hodowlą Cardiganów (i Best In Show 2). Najlepszą Hodowlą Cardiganów zostały również uznane na I-szej i II-giej Specjalistycznej Wystawie Corgi 2008 i 2009, a na tej w 2008 roku również Najlepszą Hodowlą Wystawy (Best In Show).
©Copyright & Design by Klaudia Karłowicz
®All Rights Reserved