2012

News archive: | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2002-200327 grudnia - BIBA MA SWÓJ BLOG

Razem z Bibą zapraszamy na Cardimanię!

fot: Agnieszka Donergrudzień – LAS PEŁEN CORGI
9 grudnia – ZAKOŃCZENIE SEZONU WYSTAWOWEGO

Na wystawie Nowym Dworze Mazowieckim Karmelka wygrała klasę otwartą, otrzymując kolejne CWC, a następnie uzyskała tytuł Zwycięzcy. Gratulacje dla Karmeli i Maji!

fot: Ania5 grudnia - SZÓSTE URODZINY MIOTU SŁODKIEGO

Wszystkiego najlepszego dla całej dziesiątki i ich mamy Viki!1-2 grudnia - SOWA CHAMPIONKĄ SŁOWACJI

Na dwóch wystawach międzynarodowych w Nitrze Sowa zdobyła 2 x CWC, dzięki czemu ukończyła Championat Słowacji. Natomiast dwukrotnie najlepszym Juniorem w Rasie został syn Felka – Bors (BORS Shining Sirus), a jego siostra BUDDUG Shining Sirus również dwukrotnie była najlepszą młodzieżową suczką. Gratulacje!17-18 listopada - FELEK CHAMPIONEM CHORWACJI

Na dwóch międzynarodowych wystawach w Zagrzebiu zeupełnie łysy Felek spisał się i tak dobrze, zdobywając 2 x CAC, CACIB i res. CACIB, tytuł Zwycięzcy Zagrzebia 2012 i kwalifikację na Crufts'a, a także ukończył Championat Chorwacji. Natomiast, co bardzo miłe, na obu wystawach Zwycięzcą Rasy została jego córeczka - Avva (Corgi na Volgie AVVA), która też była BOG III! Gratulacje!listopad - CÓRECZKA TATUSIA, CZYLI IVRIN Z BAZYLEMlistopad – ZIMA PRZYSZLA, ZIMA POSZŁA. I TO SZYBKO.
12 i 13 listopada - URODZINY MIOTU SKRZYDLATEGO I WYSKOKOWEGO

13 listopada czwarte urodziny obchodził uszakowy miot "E", a z kolei dzień wcześniej swoje pierwsze urodziny obchodził uszakowy miot "G" - czworka dzieci Sowy (czyli jednej z solenizantek z dnia 13-tego, której prawie udało się zrobić taki fajny prezent na swoje własne urodziny :) )
Wszystkiego najlepszego dla całej dwunastki i ich właścicieli!29 października – LEDWO ZACZĘŁA SIĘ JESIEŃ, A TU JUŻ ZIMA? PSOM SIĘ PODOBA!
20-21 października - POZNAŃSKIE SUKCESY

W tym roku wystawy międzynarodowe w Poznaniu były dwie. Na obu wystąpiła Ivrin (Uszaki GREEN FAIRY) kolejny dwukrotnie została Zwycięzcą Młodzieży i Najlepszym Juniorem w Rasie. Przy okazji ukończyła też Młodzieżowy Championat Polski i zdobyła tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski '12. Tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski '12 powędrował też w łapy jej brata, Dundera (Uszaki GRASSHOPPER), który wystąpił tylko na drugiej wystawie i został najlepszym młodzieżowym psem. Dunder również został Młodzieżowym Championem Polski. Natomiast kolejna siostra - Biba - wystąpiła z kolei tylko na pierwszej wystawie i była druga w klasie młodzieży.
Gratulacje dla wszystkich!

fot: Aneta Pietrzakpaździernik – JESIENNE SPACERY
październik – TO NIE SERENGETI. TO WYSZKÓW.