2004

Archwium: 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2002-2003


25.12 Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Życzymy wszystkim dużo smakołyków i dużo spacerów w przyszłym roku i dziękujemy za wszystkie życzenia!


11.12 Zakończenie Sezonu Agility

Zakończyliśmy tegoroczne treningi agilitowe, mimo niesprzyjającej pogody. W treningu uczesticzyli też Paputek i Szyszka...
20.11 Pierwszy śnieg w tym roku !

Jest śnieg! W związku z tym duże i małe cardiganki wybrały się na oglądanie go połączone z dokładnym zapoznaniem i zabawą. I zabrały nawet ze sobą jednego pembroka (a właściwie pembroczkę - Szyszkę), która z pewnym zdumieniem obserwowała szalejące stado.


31.10 Podróż dzieci do Finlandii

Trzy szczeniaczki (Muumi, Muumimamma i Hopsuli) po długiej samochodowej podóży przez trzy kraje Unii Europejskiej i przeprawie przez morze dotarły do nowych domów w Finlandii! Wszystkie zamieszkały w towarzystwie koleżanek cardiganek i oczywiście fajnych rodzin ludzkich (mamy tylko nadzieje, że się jakoś nauczą tego fińskiego...)


24.10 Szczenięce Przyjęcie!

Liczni przyjaciele i znajomi królika (i foki) przybyli do nas w celu odbycia prawdziwego szczeniaczkowego przyjęcia! Małe były zachwycone, zachwycona była też Foka, która wskakiwała gościom na głowę (dosłownie - patrz zdjęcie).
Zdjęcie: E. Wawrzynow & M. Binkowski

24.10 Grupowy Spacer Cardiganów!

Cała grupka cardiganów postanowiła zebrać się i zabrać swoich właścicieli na długi spacer w zalesiu. Żeby właściciele nie czuli się zbyt poszkodowani, zapewniono im posiłek regeneracyjny w stylu meksykańskim u Doroty i Marcina.
Zdjęcie: E. Wawrzynow & M. Binkowski

17.10 Drugie miejsce Bercika

Na drugich w życiu zawodach agilitowych w Laskach Bert WYGRAŁ klasę "small" w agility "O" i był drugi w Jumping "O"!
Zdjęcie: Alternatywa03.09 Mamy Szczeniaczki !!

Foka została szczęśliwą (??) mamą! Tatą jest "Taneli". Szczegóły na stronie "szczeniaczki".


07.08 Bert tatą ?

Podczas podróży do Finlandii, Bert spotkał piekną suczkę "Ronję" - Ch.Fin. Mudpaw's ARTEMIS (Multi.Ch. Yardican JOFFREY - Multi.Ch. Newcard's FREELANCER). Miejmy nadzieję, że coś z tego spotkania wyniknie!31.07 Bert Championem Finlandii

Bert wygrał rasę na międzynarodowej wystawie w Pori i jako pierwszy polski (i czeski) cardigan w historii (a być może również corgi wogóle) zdobył tytuł championa Finlandii! A wiadomo, Finlandia jest przodującym krajem w Europie jeśli chodzi o hodowlę corgi, zarówno pembroków jak i cardiganów, więc konkurencja jest tam bardzo silna.

26.07 Foka Championem Rosji

Trzy dni po oficjalnym otrzymaniu tytułu Championki Polski, Foka wygrała rasę na wystawie międzynarodowej w Kalliningradzie i została pierwszym polskim cardiganim Championem Rosji.


27.06 Bert debiutuje na zawodach agility

Bert wystartowal po raz pierwszy w oficjalnych zawodach agility (w Pecicach pod Warszawą) i zajął drugie miejsce w swojej klasie ("small") zarówno w Agility "O" jak i Jumping "O", jak również w klasyfikacji łącznej!
Zdjęcie: Alternatywa

12.06 Bert trzeci w grupie!

Na wystawie krajowej w Lublinie Bert nie tylko wygrał rasę, ale był też trzeci w wyborach Najpiękniejszego Psa Grupy Pierwszej - a bardzo rzadko zdarza się, by cardigan zajął lokatowe miejsce w grupie! Grupe (a następnie całą wystawę) wygrała prześliczna suczka PON CH Radosna Blusalka, która zachwyciła mnie już na ringu rasy (PONy były tuż przed corgi), chociaż się wcale na PONach nie znam. Lublin jest najwyraźniej szczęśliwy dla Berta, bo rok temu był tu drugi w grupie!

©Copyright & Design by Klaudia Karłowicz
®All Rights Reserved